Napíšte nám

Vitajte u Sofiababy, kde nájdete výber toho najlepšieho a najštýlovejšieho pre vaše zlatíčka. Máme pre vás blogermi milované značky ako Elodie Details, Done by Deer ,či Effiki . Sme  distribútorom Španielskej  značky Cambrass pre Českú a Slovenskú republiku.

Pri výbere kolekcíí sa vždy snažíme prihliadať na trendy,a potreby mamčiek,ktoré očakávajú viac. U nás nájdete kvalitu, ktorá vydrží a ešte aj skvelo vyzerá. Snažíme sa neustále prinášať niečo nové ako napríklad fair-trade vyrábané bábiky Bonikka či veselé drevené hračky od Jabadabadoo.

Zdravie drobcov je u nás na prvom mieste, preto spolupracujeme len s preverenými značkami, ktoré svoje produkty vyrábajú z nezávadných a certifikovaných materiálov. Nájdete u nás PURA fľaše, ktoré rastú s dieťaťom či Kietla okuliare a klobúčiky, ktoré ochránia detské očká pred silný slnečným žiarením.Rovnako aj kolekcia Day dreamer ,ktorá je 100% ručná práca. Nazrite do nášho eshopu a vyberte si. Garantujeme originalitu produktov a skvelý zákaznícky servis.

Už od začiatku máme silnú orientáciu na zákazníka a preto budeme velmi radi za každú spátnú väzbu a za každý podnet ,ktorý nás posunie vpred.

Váš Sofiababy tím

Mapa

 

Info ohľadom ponúkaného tovaru a Vašich objednávok

Podnety ohľadom technických problémov na stránke.