Elodie Details klip na cumlík White Tiger

30150173528NA

Nový produkt

9,03 €

-30%

12,90 €

Vlajkový produkt spoločnosti Elodie Details je jediný štýlový spôsob ako zabezpečiť, aby vaše dieťa malo čistý cumlík

ihneď k odberu

Vlajkový produkt spoločnosti Elodie Details je jediný štýlový spôsob ako zabezpečiť, aby vaše dieťa malo čistý cumlík. Roztomilý alebo hravý, na bežné alebo sviatočné nosenie, výber je na vás. Spoločnosť Elodie Details vynašla túto jedinečnú sponu na cumlík v roku 2005. Práve tento prvotný nápad ovplyvnil smerovanie celej spoločnosti. Aj v súčasnosti zostal najdôležitejším produktom. Elastický silikónový krúžok sa hodí na väčšinu cumlíkov na trhu a kovová spona bez obsahu niklu sa môže umiestniť na akúkoľvek časť oblečenia. Nezabudnite si vybrať vhodný cumlík značky Elodie Details v rovnakom prevedení.

Veľkosť: Dĺžka: 19 cm (bez krúžku a spony) | šírka: 3,5 cm

Materiál: Krúžok: Silikón | Stuha: Polyester | Spona: Kov bez obsahu niklu

Bezpečnostná norma: EN-12586:2007+A1:2011

starostlivosť o výrobok :

Ak je špinavý, utrite pásik vlhkou handričkou s trochou mydla alebo teplou vodou s jemným čistiacim prostriedkom. Sponu vždy utrite do sucha, ak navlhne. Pri dlhodobom kontakte s tekutinami alebo vlhkosťou môže začať hrdzavieť.

Kovová spona je určená na pripevnenie iba k odevu a nemala by byť násilím pripínanie na silnejšie výrobky, ako je kočík alebo detské ležadlo, pretože by sa mohol poškodiť zatvárací mechanizmus.

Kvôli bezpečnosti vášho dieťaťa nikdy nedovoľte, aby vaše dieťa používalo klip na cumlík ako hračku alebo krúžok na hryzenie. Nikdy nepripevňujte sponu na šnúry, stuhy alebo iné voľné alebo obnoviteľné časti odevu. Pred každým použitím skontrolujte klip na cumlík a okamžite ho vyhoďte, ak sa na akejkoľvek časti výrobku objavia známky oslabenia alebo poškodenia.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Elodie Details klip na cumlík White Tiger

Elodie Details klip na cumlík White Tiger

Vlajkový produkt spoločnosti Elodie Details je jediný štýlový spôsob ako zabezpečiť, aby vaše dieťa malo čistý cumlík

Súvisiace produkty