Done by Deeer hracia hrazdička-sivá

40509

Nový produkt

99,95 €

Volne stojacia hrazdička, ktorá je nastaviteľná jak do šírky, tak do výšky

momentálne vypredaná

Víťazný produkt prestížnej ceny RED DOT AWARD v kategórii Product Design 2016!

Volne stojacia hrazdička, ktorú môžete umiestniť kdekoľvek  

Je nastaviteľná jak do šírky, tak do výšky a bude úplne  vyhovovať potrebám Vášho dieťatka aj Vám. Roztomilé hračky na hrazdičke  majú na sebe zrkadielka, vydávajú zvuky a stimulujú zmysly Vášho dieťatka.

Určené pre vek: +0m

Materiál: 50% bavlna, 50% polyester

Čistenie: utrite mäkkou vlhkou handričkou .Neperte v pračke !

Rozmer: W45-80 cm H40-48 cm x22 cm.

Unikátna hracia hrazdička Done by Deer, získala prestížne ocenenie RED DOT AWARD v kategórii Product Design 2016! Hrazdička zvíťazila medzi viac ako 5214 produktov z 57 krajín. Len výrobky, ktoré sa výrazne odlišujú a majú vynikajúci dizajn, dostanú  žiadané ocenenie od neznárodnej  poroty Red Dot Award.

Myšlienkou projekčného týmu Done by Deer bolo vytvoriť unikátne a flexibilné hracie  centrum pre bábätka , ktoré nevyžaduje žiadnu podložku alebo pripevnenie. Výsledkom je ocenená voľne stojacia hrazdička, ktorá môže byť umiestnená kdekoľvek, napr.. podlaha, posteľ, pohovka, na  pulte na prebaľovanie ale aj   v postieľke. Hrazdička rozvíja nielen predstavivosť našich najmenších, ale zároveň je tiež moderným dizajnovým  kúskom v domácnosti.

Šírku a výšku hrazdičky je možné ľubovoľne  nastaviť. Hračky, ktoré sú súčasťou budú hrkať a šušťať pri každom dotyku a stimulovať tak detské zmysly, použité zrkadielko zase priláka pozornosť malých detských očí. Hrazdička je mäkká a bezpečná pre najmenšie bábätka,

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Done by Deeer hracia hrazdička-sivá

Done by Deeer hracia hrazdička-sivá

Volne stojacia hrazdička, ktorá je nastaviteľná jak do šírky, tak do výšky

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Súvisiace produkty