Janod Drevené odrážadlo Bikloon červené

J03266

Nový produkt

84,90 €

nosnosť 30 kg a je vyrobené z kvalitného dreva

Dodacia doba 7 dní

Janod Drevené odrážadlo Little Bikloon oranžové

Doprajte aj vašim najmenšim detičkám zažiť potešenie z jazdy a rýchlosti!

Drevené odrážadlo s masívnou konštrukciou pre bezpečnosť vášho dieťatka v modrej a oranžovej farbe a v športovom štýle je skvelou pomôckou, ktorá naučí vaše detičky udržať rovnováhu a v budúcnosti aj ľahšie učenie sa jazdy na bicykli. K odrážadlu sa dá dokúpiť aj prilba v rovnakej farbe.

Odrážadlo má nafukovacie kolieska, výškovo nastaviteľné sedadlo (veľkosť 44 cm), nosnosť 30 kg a je vyrobené z kvalitného dreva.

.

Janod je popredná francúzska značka kvalitných drevených hračiek, stavebníc a hier pre deti so 40-ročnou tradíciou. Hračky Janod edukatívnym spôsobom zabávajú deti od narodenia až do 12 rokov, sú výborným doplnkom detských izbičiek vďaka svojmu príťažlivému a farebnému designu, pomáhajú deťom pripraviť sa na školské povinnosti hravou formou. Sú ekologické a testované na splnenie najvyšších bezpečnostných štandardov. Hračky Janod získavajú každoročne mnoho medzinárodných ocenení. Množstvo produktov vyhovuje rozvoju podľa Montessori a Waldorfskej pedagogiky, pri autizme a pri poruchách učenia.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Janod Drevené odrážadlo Bikloon červené

Janod Drevené odrážadlo Bikloon červené

nosnosť 30 kg a je vyrobené z kvalitného dreva

Súvisiace produkty