Kniha – PRVÉ PRÍKRMY

PP01SK

Nový produkt

17,90 €

Je to kniha pre všetkých, ktorým záleží na kvalite stravy svojich drobcov

jún 2021

PRVÉ PRÍKRMY – PRE ZDRAVÉ BRUŠKÁ

Anetta Vaculíková, Eva Blaho, Katarína Ovečková Medveďová

 

Kedy je čas začať? Čím začať? Ako postupovať? Koľko je dosť? Čo keď to nejde?… Všetko, čo potrebujete vedieť o prvých príkrmoch, nájdete v jednej knihe.

Kniha Prvé príkrmy je určená pre všetkých rodičov, ktorým záleží na strave svojich detičiek. Výživa dieťaťa je totiž základným stavebným prvkom pre správny psychický a fyzický vývoj a jeho zdravie na celý život.

Autorky sa v knihe venujú základnej problematike úplne prvých príkrmov pre deti vo veku do 12 mesiacov, najčastejšie kladeným otázkam, s ktorými sa rodič môže stretnúť, a samozrejme, praktickým tipom a receptom, z ktorých dokážete navariť aj pre celú rodinu.

Cieľom tejto knihy je motivovať vás, informovať a poskytnúť prehľad o najnovších trendoch v stravovaní našich najmenších, inšpirovaných prírodou a našou históriou. V knihe nájdete aj prehľadnú tabuľku s postupom zavádzania jednotlivých surovín, ktorá vám uľahčí rozhodnutie o správnom načasovaní.aby v budúcnosti mali len tie najlepšie predispozície na boj s dnes už tak veľmi rozšírenými civilizačnými ochoreniami.

 Počet strán: 160

 

„Kniha PRVÉ PRÍKRMY je skvelá a inšpiratívna. Odporúčam ju ako výborného pomocníka pre všetky mamičky bábätiek do jedného roka života. V knihe nájdu širokú škálu chutných receptov a návodov, ako by mal vyzerať nutrične vyvážený zdravý detský tanier podľa súčasných medicínskych overených odporúčaní v jednotlivých vekových obdobiach. Zároveň je plná cenných rád a nápadov, ako môžu rodičia naučiť svoje detičky láske k jedlu nielen z nutričného, ale aj zo spoločenského hľadiska. Som rada, že kniha tohto formátu vznikla.“

MUDr. Miroslava Palonder Sopková
Odborná recenzentka knihy

 

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Kniha – PRVÉ PRÍKRMY

Kniha – PRVÉ PRÍKRMY

Je to kniha pre všetkých, ktorým záleží na kvalite stravy svojich drobcov

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Súvisiace produkty