ONEAL Detský chránič Underdog čierny M

0571-512

Nový produkt

169,00 €

O´neal Underdog Protector je chráničová vesta pokrývajúca chrbticu, hruď i celé ruky. Je vyrobený z materiálu odolného proti nárazom.

Vstrekovaný plast pre ochranu detských ramien, lakťov, predlaktia a hrudníka pri jazde na BMX, MX či MTB. Hlavný chránič chrbtice je vybavený inteligentnou penou SC-1. Chránič sa jednoducho oblečie pomocou zipsu a sťahovacích pásikov správne upevní na telo.

Chráničová vesta pre deti na bicykel má priedušný materiál pomáha udržať si pohodu pri jazde a drží vášho malého jazdca v bezpečí.

Má nastaviteľný ľadvinový pás so suchými zipsami pre bezpečné uchytenie. Môžete ho využívať pri motocrosse, MTB, BMX, MX, Quad či snow.  

Spĺňa normy EN1621  

Chcete aby boli vaše deti v bezpečí pri jazde? Nezabudnite na toto.

Cyklo nohavice pre ochranu dolných častí na  MX, BMX, MTB

Ak si vaše deti radi užívajú jazdu adrenalínovejšieho charakteru, ako je napríklad jazda na BMX, MX či MTB, pre vyššiu bezpečnosť pri jazde zaradiť do výbavy okrem integrálu aj detské cyklo nohavice. Tie vďaka odolnému materiálu ochránia sedaciu časť, vnútorné strany stehien aj kolená a rozkrok.

Integrálne prilby – viete na čo slúžia?

Prilby určené na rýchlu jazdu na bicykli, či na extrémne zjazdy a BMX jazdenie sa nazývajú integrálne prilby. Tieto prilby vôbec nie sú určené výhradne pre deti, pre ochranu ich nosia aj seniorný profesionálny jazdci.

Je to celotvárová prilba, ktorá chráni celú hlavu, voľný priestor sa nachádza len pri očiach a nose. Tie sú však pred nájazdom chránené mohutnosťou integrálnej prilby, ktorá ich ukrýva vo vnútri.

Chránič tela, chráničová vesta

Ideálnou formou ako chrániť jazdca na BMX je detský chránič tela, inak nazývaný aj korytnačka. Môžete ju kúpiť ako celok, alebo si ju vyskladať ako kombináciu: detský chránič chrbtice + chránič hrude pre deti. Tieto chrániče môžete využiť na BMX, MX, motorku i MTB. Dostupné sú aj chrániče pre dospelých.

Detské cyklistické rukavice

Ochrana rúk je taktiež veľmi podstatnou súčasťou bezpečnostnej výbavy jazdcov. Dlane sú veľmi citlivé na odreniny, a preto je podstatné vybrať si správne rukavice. Ideálne je mať kombináciu dvoch riešení:

  •         kvalitné krátko-prsté cyklistické rukavice na BMX či už pre deti, alebo dospelých,
  •         dlhoprsté cyklo rukavice na prechodnú sezónu prípadne aj do zimy opäť sú dostupné verzie aj pre deti aj pre dospelých

Chrániče kolien i lakťov na bicykel

Jazdiť zážitkovo, prudko a adrenalínovo nie je až taká sranda. Teda je, ale až dokým.. Preto odporúčame do bezpečnostnej výbavy na BMX, MTB, či MX jazdenie zaradiť aj chrániče partií, kde sa nachádza tenká koža. Sú to oporné body pri páde, ktoré rýchlo dokážu ukončiť tréning, či dokonca celú kariéru.

  •         Detské chrániče lakťov zabránia poraneniam v hornej časti
  •         Detské chrániče kolien zabránia odreninám na nohách z prednej i zadnej strany

 

Určite Vám odporúčame kombináciu oboch. 

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

ONEAL Detský chránič Underdog čierny M

ONEAL Detský chránič Underdog čierny M

O´neal Underdog Protector je chráničová vesta pokrývajúca chrbticu, hruď i celé ruky. Je vyrobený z materiálu odolného proti nárazom.

Súvisiace produkty