ONEAL Detské chrániče kolien Dirt žlté L/XL

Katalógové číslo: 0277-624

Nový produkt

44,99 €

Jazdia vaše deti BMX, MTB dirt či freestyle jazdu? Tak potom pre ich bezpečnosť nezabudnite na detské chrániče kolien. Ich veľkou výhodou je to, že sa zmestia aj pod nohavice, keďže sú veľmi tenké.

skladom

Chrániče kolien na bicykel  vďaka svojej pružnosti poskytujú dostatok voľnosti pri šliapaní na BMX, MTB, dirt či freestyle jazde.

Na kritických miestach je detský chránič kolien zosilnený plastom, a taktiež má aj bočnú vypchávku vyrobenú z vysokoelastickej pamäťovej peny. Chrániče kolien sa vyrábajú z textílie, ktorá umožňuje jednoduché a ľahké čistenie. Vo vrchnej časti sa nachádzajú pásky pre pevné uchytenie chrániča na správnom mieste.

 Detské chrániče kolien spĺňajú normu EN 1621.

Chcete aby boli vaše deti v bezpečí pri jazde? Nezabudnite na toto.

Cyklo nohavice pre ochranu dolných častí na  MX, BMX, MTB

Ak si vaše deti radi užívajú jazdu adrenalínovejšieho charakteru, ako je napríklad jazda na BMX, MX či MTB, pre vyššiu bezpečnosť pri jazde zaradiť do výbavy okrem integrálu aj detské cyklo nohavice. Tie vďaka odolnému materiálu ochránia sedaciu časť, vnútorné strany stehien aj kolená a rozkrok.

Integrálne prilby – viete na čo slúžia?

Prilby určené na rýchlu jazdu na bicykli, či na extrémne zjazdy a BMX jazdenie sa nazývajú integrálne prilby. Tieto prilby vôbec nie sú určené výhradne pre deti, pre ochranu ich nosia aj seniorný profesionálny jazdci.

Je to celotvárová prilba, ktorá chráni celú hlavu, voľný priestor sa nachádza len pri očiach a nose. Tie sú však pred nájazdom chránené mohutnosťou integrálnej prilby, ktorá ich ukrýva vo vnútri.

Chránič tela, chráničová vesta

Ideálnou formou ako chrániť jazdca na BMX je detský chránič tela, inak nazývaný aj korytnačka. Môžete ju kúpiť ako celok, alebo si ju vyskladať ako kombináciu: detský chránič chrbtice + chránič hrude pre deti. Tieto chrániče môžete využiť na BMX, MX, motorku i MTB. Dostupné sú aj chrániče pre dospelých.

Detské cyklistické rukavice

Ochrana rúk je taktiež veľmi podstatnou súčasťou bezpečnostnej výbavy jazdcov. Dlane sú veľmi citlivé na odreniny, a preto je podstatné vybrať si správne rukavice. Ideálne je mať kombináciu dvoch riešení:

kvalitné krátko-prsté cyklistické rukavice na BMX či už pre deti, alebo dospelých,

dlhoprsté cyklo rukavice na prechodnú sezónu prípadne aj do zimy opäť sú dostupné verzie aj pre deti aj pre dospelých

Chrániče kolien i lakťov na bicykel

Jazdiť zážitkovo, prudko a adrenalínovo nie je až taká sranda. Teda je, ale až dokým.. Preto odporúčame do bezpečnostnej výbavy na BMX, MTB, či MX jazdenie zaradiť aj chrániče partií, kde sa nachádza tenká koža. Sú to oporné body pri páde, ktoré rýchlo dokážu ukončiť tréning, či dokonca celú kariéru.

Detské chrániče lakťov zabránia poraneniam v hornej časti

Detské chrániče kolien zabránia odreninám na nohách z prednej i zadnej strany

Určite Vám odporúčame kombináciu oboch. 

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

ONEAL Detské chrániče kolien Dirt žlté L/XL

ONEAL Detské chrániče kolien Dirt žlté L/XL

Jazdia vaše deti BMX, MTB dirt či freestyle jazdu? Tak potom pre ich bezpečnosť nezabudnite na detské chrániče kolien. Ich veľkou výhodou je to, že sa zmestia aj pod nohavice, keďže sú veľmi tenké.

Súvisiace produkty