Zoznam produktov výrobcu / značky: Konfidence

Konfidence sú poprednými európskymi dizajnérmi a výrobcami plaveckých potrieb pre deti aj dospelých. Od detských plaviek až po plavecké potreby pre detí, oblečenie na plávanie a oblečenie na ochranu pred slnkom, máme všetko, čo potrebujete pre zábavu a ochranu v bazéne, na slnku a na mori.
 


Konfidence vyrába svoje produkty už od roku 1998. S radosťou môžeme povedať, že sme v roku 2008 úspešne zahalí distribúciu aj v Českej a Slovenskej Republike.

V Konfidence pevne veríme v kvalitu našich produktov, ktoré ponúkajú optimálny pomer medzi kvalitou a cenou a zároveň poskytujú bezpečie a komfort. Hoci sa špecializujeme prevažne na oblasť detského plávania, je pre nás veľmi dôležitý celý náš sortiment. V našej ponuke produktov máme oblečenia pre najmenších, teenagerov a dospelých, takže akýkoľvek člen Vašej rodiny môže "rásť s Konfidence" či už vo vode, či mimo nej.V našej ponuke detských plaviek ponúkame všetko, čo potrebujete na plávanie s detmi, vrátane detských oblekov na plávanie Babywarma, detských plienok na plávanie AquaNappy a hrejivých plaviek NeoNappy. Na doplnenie týchto základných nápadov máme k dispozícii aj rôzne doplnky pre plavecké deti, vrátane ponožiek do bazéna Paddlers, ušných klapiel Aquaband a pončo s kapucňou.

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.